Safety Culture Award

SAFETY CULTURE AWARD 2013

  • Je bezpečnost práce pro Vaši firmu důležitá?
  • Chcete být firmou s vysokou kulturou bezpečnosti?
  • Máte zájem zjistit, kde máte silné a slabé stránky v oblasti bezpečnosti práce?
  • Zajímají Vás zkušenosti z ostatních firem?

Změřte si bezplatně kulturu bezpečnosti Vaší firmy – zapojte se do soutěže Safety Award 2013!

 

Soutěž Safety Culture Award 2013 vstoupila do poslední části

Koncem listopadu bylo uzavřeno druhé kolo soutěže Safety Culture Award a na soutěžící čeká již jen závěrečné finále.  Hodnocení druhého kola proběhlo na základě dotazníků z prvního kola, zaslaných dokumentů a telefonického rozhovoru s experty BOZP, během kterého byly získány podrobnější informace o práci v oblasti bezpečnosti v jednotlivých firmách.

Potvrdila se skutečnost, že se do soutěže přihlásily společnosti, které jsou v oblasti bezpečnosti práce v ČR výjimečné. Všechny dělají pro bezpečnost mnohem více, než vyžaduje legislativa, a záleží jim na zdraví svých zaměstnanců. Úroveň firem, které postoupily do druhého kola, byla velmi vysoká, rozdíly ve výsledcích byly minimální a rozhodnutí o finalistech náročné.

Všechny firmy, které nepostoupily do finále, obdrží do konce ledna zpětnou vazbu a podrobné vyhodnocení, které by jim mělo pomoci posunout úroveň bezpečnosti ještě výše. Příkladem mohou být firmy, které loni zůstaly před branami finále a letos jsou mezi finalisty.

Ukázalo se, že je nemožné vybrat čtveřici finalistů. Mezi pěti nejlepšími firmami byly tak minimální rozdíly, že jsme se rozhodli do finále nominovat všech pět firem.

Finalisty Safety Culture Award 2013 se staly následující společnosti (řazeno podle abecedy)

  • Automotive Lighting s.r.o.
  • Edwards, s.r.o.
  • GE Aviation Czech s.r.o.
  • Honeywell Aerospace Olomouc s.r.o.
  • Tyco Fire Protection Products

Závěrečné finále proběhne 27. února 2014 v Praze v rámci akce Safety Culture Conference, pořádané Českou technologickou platformou bezpečnosti průmyslu.

Teprve během samotného finále se rozhodne o konečném pořadí. Slovo bude mít jednak porota, ale také samotní účastníci, kteří budou mít možnost klást otázky a budou se podílet na hodnocení. Proto si nenechte ujít příležitost, zeptat se finalistů na jejich zkušenosti a na to, co Vás zajímá, osobně se s nimi seznámit a posoudit jejich úroveň kultury bezpečnosti.

V průběhu finálového odpoledne proběhne také losování o speciální cenu věnovanou společností Kirschstein & Partner. Jedná se o provedení kompletní BM- Analýzy, která poskytuje velmi detailní informace o úrovni kultury bezpečnosti ve firmě. Do losování budou zařazeny všechny firmy, které se zapojily letošního ročníku Safety Culture Award. Podmínkou je, aby se zúčastnily konference a finálového odpoledne.

Proto si nezapomeňte ve svých diářích blokovat 27. únor 2014, abyste nepromeškali zajímavou akci.  Bližší informace o konferenci budou průběžně zveřejňovány na webových stránkách organizátora soutěže České technologické platformy bezpečnosti průmyslu.

 

 

Organizátor: Spoluorganizátor: Záštita:
Odborní garanti: Hlavní partneři:
Partneři soutěže:
Mediální partneři:
Česky | English